23 stycznia 2017

Szanowni Państwo,

raz jeszcze pragniemy przypomnieć o istotnych wymogach dotyczących rejestracji uczestników:

– każda Szkoła może do etapu pisemnego desygnować nie więcej aniżeli 3 uczniów dla każdej grupy tematycznej,

nie można rejestrować ekip „wtórnych” tj. pod szyldem np. Centralnego Kształcenia Praktycznego.

Jeśli ktoś z Państwa przez omyłkę nie uwzględnił powyższych punktów prosimy o ostateczną weryfikację danych nie później niż do wskazanego przez nas w poprzednim komunikacie terminu tj. 24.01.2017r.

Prosimy mieć na uwadze, że aby przystąpić do etapu pisemnego na AGH w Krakowie, uczniowie będą musieli się osobiście zarejestrować. Będzie to ostateczna weryfikacja danych osobowych zgłoszonych uczestników pozwalająca na wzięcie udziału w części pisemnej Olimpiady.

Pozdrawiamy,