Szanowni Państwo, Uczestnicy Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Poniżej zamieszczamy dokumenty, dzięki którym możecie Państwo zweryfikować dane uczestników (po uwzględnieniu nadesłanych uwag) oraz czy przesłano link do wydarzenia:

W razie ewentualnych nieścisłości prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (oowee@agh.edu.pl):

• dziś do godz. 18:00 (dotyczy danych uczestników XLIV OOWEEdo), w przeciwnym razie nie będzie można dokonać zmian.
  • dziś do godz. 17:00 (dotyczy linków do spotkań w MS Teams).

Poniżej podajemy również harmonogram rozgrywek II stopnia etapu A XLIV edycji Olimpiady odbywający się w tym roku wyjątkowo zdalnie:

1. 9:00 – 9:30 – Rejestracja Uczestników w Szkołach
  2. 9:30 – 10:00 –  Test próbny (przekazanie danych do logowania przez Pracownik AGH + zapoznanie się z uczelnianą platformą egzaminacyjną).
  3. 10:00 – 12:00 – Test właściwy (uczestnik rozwiązuje go max przez 2 h).

Pozdrawiamy,

Organizatorzy OOWEE.