Dzień dobry,

poniżej zamieszczamy niezbędne informacje dotyczące organizacji XLII Olimpiady na AGH w Krakowie. Prosimy o zwrócenie uwagi, że w tym roku zarówno rejestracja Uczestników jak i uroczyste otwarcie będzie odbywać się równolegle w dwóch miejscach:

• Budynek U2 (rejestracja w holu wejściowym, natomiast otwarcie w Audytorium) – kategorie: Informatyka, Elektronika, Elektronika Medyczna oraz Teleinformatyka,
  • Budynek B1 (rejestracja w holu wejściowym, natomiast otwarcie w sali H24) – kategorie: Elektrotechnika i Mechatronika.

Dodatkowo, załączamy również listy Uczestników wraz z przypisanymi kodami.

Elektronika

Elektronika Medyczna

Elektrotechnika

Mechatronika

Teleinformatyka

Informatyka

Uczestnicy Olimpiady, którzy przyjadą na rozgrywki busami/samochodami, będą mogli skorzystać z parkingu wewnątrz Uczelni. Wjazd na teren Uczelni będzie możliwy przez bramę główną AGH (przy budynku U2) po okazaniu dokumentu tożsamości Uczestnika Olimpiady.

Pozdrawiamy i do zobaczenia w Krakowie,

Zespół OOWEE