Szanowni Państwo, Uczestnicy Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej,

poniżej zamieszczamy niezbędne/wstępne informacje dotyczące organizacji rozgrywek II stopnia, etapu A Olimpiady na terenie AGH w Krakowie:

• Warunkiem bezpiecznego przeprowadzenia Olimpiady jest duży rygor sanitarny i bezwzględne stosowanie się do zaleceń Sanepidu oraz wytycznych obowiązujących w AGH (szczegóły zostaną podane w osobnym komunikacie);
  • Harmonogram dnia rozgrywek (tj. 4-02-2022 r.) jest następujący:
    • 11:00-11:30 rejestracja uczestników (przy salach w których uczestnicy rozwiązują test – przypisane sale zostaną podane w osobnym komunikacie),
    • 11:45-14:00 rozwiązywanie testu przez uczestników.
  • Wstępne wyniki rozgrywek zostaną ogłoszone najpóźniej w poniedziałek tj. 7.02.2022 r, do godziny 12:00 (na stronie www OOWEE). Opiekunowie wraz z uczniami mogą zgłaszać zastrzeżenia i reklamacje do środy tj. 9.02.2022 r, do godziny 14:00. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej w piątek tj. 11.02.2022 r., do godziny 14:00.
  • Uczestnicy Olimpiady, którzy przyjadą na rozgrywki busami/samochodami, będą mogli skorzystać z parkingu wewnątrz Uczelni. Wjazd na teren Uczelni będzie możliwy przez bramę główną AGH (przy budynku U2) po okazaniu dokumentu tożsamości Uczestnika Olimpiady.
  • Istnieje możliwość skorzystania z miejsc noclegowych Miasteczka Studenckiego AGH. Przy rezerwacji prosimy powołać się na Olimpiadę, rezerwacji można dokonać telefonicznie (tel. 12/622 46 00, 12/617-37-02) lub drogą elektroniczną (e-mail recepcja@taniehostele.pl).
  • Dodatkowe zmiany/obostrzenia: brak możliwości wejścia opiekunów/nauczycieli do budynków AGH – brak wydzielonego pomieszczenia dla nauczycieli, brak możliwości podbicia delegacji, brak dodatkowych atrakcji (zwiedzania laboratoriów AGH), ograniczenia w funkcjonowaniu szatni na terenie AGH (uczestnicy wierzchnią odzież będą musieli zabrać do sal).
  • Usługi gastronomiczno-restauracyjne w pobliżu kampusu AGH są otwarte (w tym jadłodajnie Krakus, Nawojka i  Żaczek oraz punkt gastronomiczny Obieżyświat).

Wszelkie dodatkowe informacje, będą pojawiały się systematycznie na stronie internetowej Olimpiady – proszę na bieżąco śledzić stronę www OOWEE.

Wszelkie niejasności/wątpliwości proszę kierować drogą mailową na adres oowee@agh.edu.pl