Szanowni Uczestnicy Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej,
przyszli Studenci AGH,

Organizujemy kolejną edycję Olimpiady w trudnych czasach pandemii, decydujemy się na ten krok, abyście mogli wykazać swoje umiejętności i wiedzę, którą pozyskiwaliście przez szereg lat nauki. Warunki w których przyszło nam organizować to wydarzenie są ciężkie, jednak jako jedna z wiodących Uczelni Technicznych w Polsce chcemy podjąć to wyzwanie.

Warunkiem bezpiecznego przeprowadzenia Olimpiady jest duży rygor sanitarny i bezwzględne stosowanie się do wymogów sanitarnych obowiązujących w AGH. Wprowadzone ograniczenia są dla Waszego zdrowia, które jest nadrzędnym wyznacznikiem.

W związku z tym osoby mające jakiekolwiek objawy chorobowe nie będą mogły być wpuszczone na salę egzaminacyjną. Na terenie AGH obowiązuje NAKAZ noszenia maseczek ochronnych zakrywających nos oraz usta. W trakcie pisania testu również należy mieć odpowiednio założoną maseczkę. Przed wejściem na salę należy dokładnie zdezynfekować dłonie. Dezynfekcja zalecana jest również po wyjściu z sali.

Niestety opiekunowie uczniów nie będą mogli wejść do budynków AGH, w których odbywać się będą rozgrywki olimpiadowe.

Dodatkowo każdy z uczestników zobowiązany jest do przedłożenia przed wejściem na salę podpisanego oświadczenia sanitarno-epidemiologicznego, którego formularz załączamy poniżej. Formularz prosimy wcześniej wypełnić – jest to jeden z warunków dokonania rejestracji uczestnika tegorocznej Olimpiady.

Formularz epidemiologiczno-sanitarny (plik do pobrania)

Organizatorzy Olimpiady