W imieniu Komitetu Głównego Olimpiady zapraszamy Uczniów wraz z Opiekunami na zawody XLV edycji Olimpiady. Podobnie jak w poprzednich latach, zmagania uczestników Olimpiady odbywają się na trzech stopniach, przy czym:

• rozgrywki Stopnia 1 odbywają się w danej Szkole. Szkoły mające zamiar wystartować w rozgrywkach, proszone są o przeprowadzenie eliminacji szkolnych (do 21 stycznia 2022 r.) na zasadach określanych przez daną Szkołę i desygnowanie najlepszych do udziału w etapie pisemnym na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
    Decyzję nt liczby uczestników w poszczególnych  grupach tematycznych delegowanych przez szkoły do rozgrywek Stopnia 2 (etapu A)  podejmie Komitet Główny OOWEE w późniejszym terminie. Przypominamy, że zgodnie z punktem 5.4 Regulaminu OOWEE, liczba uczestników tego etapu może zostać zmieniona przez Komitet Główny w terminie nawet do 7 dni przed wspomnianym etapem.
  • rozgrywki Stopnia 2 (etap A – część pisemna) odbywają się na Akademii Górniczo – Hutnicza w Krakowie w piątek 4 lutego 2022 r.
  • rozgrywki Stopnia 2 (etap B – część praktyczna) odbywają się na Akademii Górniczo – Hutnicza w Krakowie i/lub w krakowskich szkołach ponadpodstawowych w czwartek 24 lutego 2022 r.
  • rozgrywki Stopnia 3 (finał) odbywają się na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w piątek 25 lutego 2022 r.

Równocześnie informujemy, jeżeli będzie tego wymagała aktualna sytuacja epidemiologiczna, może dojść do zmian zarówno lokalizacji jak i formy przeprowadzania rozgrywek poszczególnych stopni Olimpiady, zgodnie z regulaminem OOWEE.

Szczegółowy harmonogram zostanie doprecyzowany w późniejszym terminie i podane na stronie OOWEE.

W tym miejscu zachęcamy Szkoły do zgłaszania chęci udziału we współorganizowaniu kolejnych edycji Olimpiad.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: oowee@agh.edu.pl

Przemysław Syrek