Zaproszenie do udziału w XLVI edycji OOWEE

W imieniu Komitetu Głównego zapraszamy Uczniów wraz z Opiekunami na zawody XLVI edycji Olimpiady. Podobnie jak w poprzednich latach, zmagania uczestników Olimpiady odbywają się na trzech stopniach, przy czym:

• rozgrywki Stopnia I odbywają się w danej Szkole. Szkoły mające zamiar wystartować w rozgrywkach, proszone są o przeprowadzenie eliminacji szkolnych (do 15 stycznia 2023 r.) na zasadach określonych przez dana Szkołę i desygnowanie najlepszych do udziału w etapie pisemnym na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Decyzję nt. liczby uczestników w poszczególnych grupach tematycznych delegowanych przez Szkoły do rozgrywek Stopnia 2 (etap A) podejmie Komitet Główny OOWEE na początku tycznia 2023 r.

• rozgrywki Stopnia 2 (etap A, część pisemna) odbywają się na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie w piątek 3 lutego 2023 r.
  • rozgrywki Stopnia 2 (etap B, część praktyczna) oraz rozgrywki Stopnia 3 (finał) odbędą się w dniach 23 i 24 lutego (czwartek i piątek) 2023 r. (miejsce zawodów zostanie podane w późniejszym terminie).

W tym miejscu zachęcamy Szkoły do zgłaszania chęci udziału we współorganizowaniu kolejnych edycji Olimpiad.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: oowee@agh.edu.pl

Przemysław Syrek