Szanowni Uczestnicy Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej,

W związku z decyzją władz Uczelni, zmianie ulega sposób dostępności miejsc parkingowych na terenie AGH. Zapewniony jest jedynie wjazd busów/samochodów z Uczestnikami Olimpiady w celu bezpiecznego opuszczenia lub wejścia do pojazdu przez Uczestników. Wjazd na teren Uczelni będzie możliwy tylko przez bramę główną AGH (przy budynku U2) po okazaniu dokumentu tożsamości Uczestnika/-ów Olimpiady.

Wobec tej decyzji Komitet Główny sugeruje o wykorzystanie w dniu rozgrywek ogólnodostępnych miejsc parkingowych zlokalizowanych w pobliżu AGH – wydzielonych miejskich miejsc parkingowych i/lub komercyjnych parkingów (np. parkingu zlokalizowanego pod adresem Reymonta 22, dostosowanego zarówno dla pojazdów osobowych jak i autokarów/busów).

Za wszelkie niedogodności przepraszamy,