Organizacja dnia rozgrywek 3-02-2023 r.

Szanowni Uczestnicy Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej,

poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące organizacji rozgrywek II stopnia, etapu A Olimpiady na terenie AGH w Krakowie:

1. Harmonogram rozgrywek

Bez zmian wzg. poprzedniego komunikatu tj. 10:00-11:00 (oficjalne otwarcie), 11:15-12:00 (rejestracja przy salach rozgrywek) i 12:00-14:00 (rozwiązywanie testów przez uczestników).

2. Otwarcie Olimpiady

Zgodnie z wcześniejszym komunikatem otwarcie rozgrywek nastąpi o godzinie 10:00. Ze względów na liczbę uczestników, w tym roku otwarcie odbędzie się w 2-óch miejscach jednocześnie tj.:

• w budynku B1 (sala H24) dla osób z grup tematycznych: ELEKTRYKA i ELKTRONIKA
    • w budynku U2 (audytorium) dla pozostałych osób.

3. Miejsca rozgrywek

Poniżej zamieszczamy listy uczestników z przypisanymi miejscami rozgrywek (salami) oraz indywidualnymi kodami uczestników oraz mapki ułatwiające poruszanie się po kampusie (m.in. lokalizacja miejsc rozgrywek/budynków/sal, wejść do budynków dla poszczególnych kategorii/sal czy lokalizacja punktów z usługami gastronomicznymi w pobliżu Uczelni).

Pliki do pobrania (ogólne):

Pliki do pobrania (poszczególne grupy tematyczne):

4. Miejsca parkingowe

Uczestnicy Olimpiady, którzy przyjadą na rozgrywki busami/samochodami, będą mogli skorzystać z parkingu wewnątrz Uczelni. Wjazd na teren Uczelni będzie możliwy TYLKO przez bramę główną AGH (przy budynku U2) po okazaniu dokumentu tożsamości Uczestnika Olimpiady.  W przypadku braku możliwości wjazdu (wykorzystania wszystkich miejsc dla nas zarezerwowanych) sugerujemy ze skorzystania parkingu komercyjnego przy ul. Reymonta 22 lub wydzielonych miejskich miejsc parkingowych wokół kampusu AGH.

5. Siedziba Komitetu Głównego

Wszelkie uwagi, sugestie, reklamacje w dniu rozgrywek należy składać w siedzibie Komitetu Głównego w Bud. B1, sala 015. W tym miejscu będzie również możliwość podbicia delegacji czy odebrania podziękowań dla Szkół/Opiekunów. Dodatkowo sala 102 (w Bud. B1) będzie przeznaczona dla opiekunów (poczęstunek/kawa/herbata).

6. Wyniki rozgrywek

Wstępne wyniki rozgrywek zostaną ogłoszone najpóźniej w poniedziałek tj. 6.02.2023 r. (na stronie www OOWEE). Opiekunowie wraz z uczniami mogą zgłaszać zastrzeżenia i reklamacje do poniedziałku tj. 6.02.2023 r., do godziny 18:00. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej w środę tj. 8.02.2023 r., godziny popołudniowe.

Wszelkie niejasności/wątpliwości proszę kierować drogą mailową na adres: oowee@agh.edu.pl

Mariusz Benesz