Rejestracja uczestników XLVII – rozgrywki stopnia II, etap A

Szanowni Państwo, Uczestnicy Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Miło nam poinformować o rozpoczęciu procedury rejestracji uczestników XLVII OOWEE. W nawiązaniu do poprzedniej wiadomości przypominamy, że w obecnej edycji Olimpiady w danej grupie tematycznej szkoła może zgłosić do trzech uczniów.

Rejestracja uczestników będzie trwała do 14.01.2024 r. włącznie. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane – system zostanie wyłączony. Rejestracja odbywa się za pomocą przygotowanego formularza rejestracyjnego (znajduje się on w zakładce Rejestracja, w górnej części strony Olimpiady).

Poniżej zamieszczamy informacje dotyczące tego narzędzia:

• rejestracji mogą dokonywać wyłącznie przedstawiciele placówki desygnującej uczniów do Olimpiady (opiekunowie, dyrekcja szkoły);
  • rejestracja jest dokonywana dla każdego Uczestnika indywidualnie;
  • wszystkie pola formularza muszą zostać wypełnione. Po wypełnieniu wszystkich pól należy zatwierdzić pole dotyczące zapoznania się i akceptacji warunków dotyczących przetwarzania danych osobowych zamieszczanych podczas rejestracji;
  • podczas rejestracji musi zostać załączony skan wypełnionego wzoru dokumentu (pobierz: docx, pdf) opatrzonego podpisem i pieczątką dyrekcji szkoły. Załączanemu plikowi (format pdf bądź jpg) prosimy nadać nazwę zgodną z poniższym schematem:

a) w przypadku, gdy daną Szkołę będę reprezentować Uczniowie tylko w jednej kategorii: OOWEE_XLVII_SkrótNazwySzkoły_Kategoria

b) w przypadku, gdy daną Szkołę będę reprezentować uczniowie w kilku kategoriach: OOWEE_XLVII_SkrótNazwySzkoły_Komplet

Dla każdego wypełnionego zgłoszenia na podany podczas zgłoszenia adres e-mailowy zostanie wysłane potwierdzenie wypełnienia formularza zgłoszeniowego (ze wszystkimi wypełnionymi polami w celu ich ewentualnej weryfikacji).

W przypadku jakichkolwiek problemów, niejasności czy kłopotów prosimy o kontakt e-mailowy: oowee@agh.edu.pl

Wszelkie dodatkowe informacje, będą pojawiały się systematycznie na stronie internetowej Olimpiady.