Informacja dot. max liczby uczestników w danej grupie tematycznej

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do poprzedniej informacji dot. zaproszenia do udziału w XLVII edycji OOWEE informujemy, że max liczba uczestników reprezentujących daną Szkołę w tegorocznej edycji wynosi 3 uczniów/grupę_tematyczną.

W przyszłym tygodniu uruchomiony zostanie system rejestracji uczestników do rozgrywek stopnia II, etap A. Każda jednostka powinna desygnować do udziału w rozgrywkach Olimpiady uczniów, których wiedza i umiejętności pozwolą na uzyskanie jak najlepszych osiągnięć. W tym celu regulamin przewiduje etap szkolny. Szkolną Komisję Konkursową powołuje Dyrektor Szkoły. Tryb wyboru reprezentantów określa Komisja Szkolna. Proponuje się, dla ujednolicenia, by oceny punktowe przeliczone były w skali 0 – 100. Zwracamy uwagę na to, że przy rejestracji będzie potrzebny skan wypełnionego protokołu z etapu szkolnego (formatka protokołu zostanie udostępniona w ogłoszeniu o rozpoczęciu rejestracji) opatrzonego podpisem i pieczątką dyrekcji szkoły.

Wszelkie dodatkowe informacje, będą pojawiały się systematycznie na stronie internetowej Olimpiady – proszę je śledzić.

Przemysław Syrek