Zaproszenie do udziału w XLVII edycji OOWEE

W imieniu Komitetu Głównego zapraszamy Uczniów wraz z Opiekunami na zawody XLVII edycji Olimpiady. Podobnie jak w poprzednich latach, zmagania uczestników Olimpiady odbywają się na trzech stopniach, przy czym:

  • rozgrywki Stopnia I odbywają się w danej Szkole. Szkoły mające zamiar wystartować w rozgrywkach, proszone są o przeprowadzenie eliminacji szkolnych (do 14 stycznia 2024 r.) na zasadach określonych przez dana Szkołę i desygnowanie najlepszych do udziału w etapie pisemnym na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
  • rozgrywki Stopnia 2 (etap A, część pisemna) odbywają się na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie w piątek 2 lutego 2024 r.
  • rozgrywki Stopnia 2 (etap B, część praktyczna) oraz rozgrywki Stopnia 3 (finał)odbędą się w dniach 22 i 23 lutego (czwartek i piątek) 2024 r.  w Mielcu.

W tym miejscu zachęcamy Szkoły do zgłaszania chęci udziału we współorganizowaniu kolejnych edycji Olimpiad.

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, że w najbliższym czasie na stronie olimpiady zostanie opublikowany nowy Regulamin. Nowy Regulamin będzie podstawą m.in. decyzji Komitet Główny OOWEE nt. liczby uczestników w poszczególnych grupach tematycznych delegowanych przez Szkoły do rozgrywek Stopnia 2 (etap A). Zwracamy się z prośbą o śledzenie dalszych komunikatów.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: oowee@agh.edu.pl

Pozdrawiamy i do zobaczenia w Krakowie.

W imieniu Komitetu Głównego,
Przemysław Syrek